Mecz Blackpool kontra Fulham zakończony wynikiem 1-0 dnia 2021-09-11 14:00

 

Pierwsza połowa meczu między Blackpool oraz Fulham zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2021-09-11 14:00 na stadionie Bloomfield Road rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 6 pomiędzy Blackpool a Fulham.

Gole strzelali: J. Bowler 49' 1-0 K. Stewart

Żółte kartki Blackpool: Kevin Stewart 53' Jordan Lawrence-Gabriel 86' Luke Garbutt 90'

Żółte kartki Fulham: Domingos Quina 59' Harrison Reed 73' Denis Odoi 79'

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Fulham:

Główny arbiter spotkania - John Busby, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Blackpool zmierzy się już z Huddersfield, następne spotkania z drużynami Middlesbrough oraz Barnsley. Kolejno natomiast Fulham zmierzy się z Birmingham. Następne mecze zagra z drużynami Reading oraz Leeds.

Bardzo często liczni fani śledzą poczynania w lidze Championship. Ciekawe zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak Kevin Stewart Domingos Quina wielokrotnie serwują fantastycznym fanom mnóstwo przeżyć. Walki między drużynami futbolowymi są nader zajadłe, nie często bywa, że potyczki męczą kibica. Stale zdarzają się wyjątkowe asysty czy gole, bezlitosne sytuacje na faul, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Gorąco zachęcamy, aby śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Blackpool oraz Fulham oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Bloomfield Road.