Dnia 2021-09-25 14:00 na obiekcie Bloomfield Road miał miejsce mecz Blackpool vs Barnsley zakończony wynikiem 1-0

Po pierwszej połowie meczu między Blackpool i Barnsley wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2021-09-25 14:00 na obiekcie sportowym Bloomfield Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 9 pomiędzy Blackpool a Barnsley.

Gole strzelali: Shayne Lavery 32' 1-0 Keshi Anderson

Żółte kartki Blackpool: Ryan Wintle 64'

Żółte kartki Barnsley: Jasper Moon 58' Josh Benson 70' Aaron Leya Iseka 89'

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Barnsley:

Główny arbiter meczu - Stephen Martin, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Blackpool stanie naprzeciw Hull City, następne spotkania z drużynami Blackburn i Nottingham Forest a Barnsley z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Millwall i Reading.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice futbolu śledzą pasjonujące starcia, które mają miejsce w lidze Championship. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak Ryan Wintle Jasper Moon bardzo często zagwarantowały własnym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Regularnie zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem, przepiękne bramki czy asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki między drużynami piłkarskimi bywają zażarte, bardzo rzadko bywa ostatecznie, że są to potyczki mało interesujące. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship. Blackpool i Barnsley oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Bloomfield Road.