Mecz Blackpool - Blackburn na obiekcie Bloomfield Road dnia 2021-10-02 14:00 - wynik końcowy 2-1

W dniu 2021-10-02 14:00 na obiekcie sportowym Bloomfield Road rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Blackpool i Blackburn.

Po pierwszej połowie meczu między Blackpool a Blackburn wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: S. Lavery 4' 1-0 K. Anderson J. Yates 24' 2-0 B. Brereton 50' 2-1 J. Buckley

Żółte kartki Blackpool: M. Ekpiteta 46' R. Wintle 88' J. Bowler 90'

Żółte kartki Blackburn: D. Ayala 25'

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Blackburn:

Sędzią głównym tego spotkania był Josh Smith, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Blackpool zmierzy się już z Nottingham Forest, następne spotkania z drużynami Reading i Preston a Blackburn z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Reading.

Coraz częściej wierni kibice piłki nożnej śledzą ekscytujące starcia w lidze Championship. Mocne piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze jak M. Ekpiteta D. Ayala wielokrotnie zapewniły fantastycznym entuzjastom piłki nożnej wiele przeżyć. Ustawicznie zdarzają się przepiękne asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, które gwarantują niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Potyczki między piłkarzami okazują się nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, że są to potyczki drętwe. Z tego powodu warto oglądać spotkania sportowe wyjątkowej ligi Championship, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Blackpool i Blackburn i ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Bloomfield Road.