Mecz między Nottingham Forest i Blackpool na obiekcie The City Ground dnia 2021-10-16 14:00 - wynik 2-1

Dnia 2021-10-16 14:00 na obiekcie sportowym The City Ground odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Nottingham Forest i Blackpool.

Pierwsza połowa spotkania między Nottingham Forest i Blackpool zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: B. Johnson 22' 1-0 M. Lowe J. Yates 53' 1-1 J. Lawrence-Gabriel L. Grabban 61' 2-1

Żółte kartki Nottingham Forest: Philip Zinckernagel 20' Scott McKenna 82'

Żółte kartki Blackpool:

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Czerwone kartki Blackpool:

Sędzią głównym tego spotkania był Kevin Friend, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Nottingham Forest zmierzy się już z Bristol City, następne spotkania z drużynami Fulham i QPR natomiast Blackpool zmierzy się z Reading. Następne mecze zagra z drużynami Preston i Sheffield Utd.

Oddani kibice futbolu z zapałem śledzą pasjonujące poczynania w lidze Championship. Złożone z utalentowanych obrońców/napastników drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak Philip Zinckernagel wielokrotnie zapewniają kapitalnym entuzjastom futbolu mnóstwo wrażeń. Zdarzają się wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne faule kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Niesamowite zmagania między zawodnikami z ligi są zażarte, rzadko bywa ostatecznie, że są to potyczki nie warte uwagi. Dlatego więc warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Championship. Nottingham Forest i Blackpool oraz ich udział w Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak The City Ground.