Mecz pomiędzy Blackpool i QPR dnia 2021-11-06 17:30: 1-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Blackpool a QPR zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2021-11-06 17:30 na obiekcie sportowym Bloomfield Road rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 17. Zmierzyły się ze sobą Blackpool i QPR.

Gole strzelali: C. Willock 26' 0-1 I. Chair G. Madine 54' 1-1

Żółte kartki Blackpool: Gary Madine 36' Keshi Anderson 60'

Żółte kartki QPR: Moses Odubajo 33' Albert Adomah 50' Seny Dieng 53' Dominic Ball 82' Jimmy Dunne 90'

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki QPR:

Główny arbiter spotkania - Josh Smith, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Blackpool stawi czoła Swansea, następne spotkania z drużynami West Brom i Birmingham. Kolejno natomiast QPR podejmie Luton. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield i Derby.

Mnóstwo fanów z dużym zaangażowaniem śledzi starcia w lidze Championship. Utalentowane zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Gary Madine Moses Odubajo nieustannie serwują wyśmienitym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Trafiamy na brutalne sytuacje na faul zakończone bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są nader zażarte, bardzo rzadko bywa koniec końców, że potyczki przynudzają. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Championship i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Blackpool i QPR jak ich udział w lidze Championship gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Bloomfield Road.