Dnia 2021-11-20 15:00 miał miejsce mecz Swansea kontra Blackpool zakończony wynikiem 1-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Swansea a Blackpool wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2021-11-20 15:00 na stadionie Swansea.com Stadium rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą Swansea oraz Blackpool.

Gole strzelali: J. Piroe 35' 1-0 O. Ntcham K. Anderson 86' 1-1

Żółte kartki Swansea: Jake Bidwell 80'

Żółte kartki Blackpool: Dujon Sterling 54'

Czerwone kartki Swansea:

Czerwone kartki Blackpool:

Główny sędzia meczu to Keith Stroud, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Swansea zmierzy się już z Barnsley, następne spotkania z drużynami Reading oraz Middlesbrough a Blackpool z West Brom. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham oraz Luton.

Liczni fani z dużym zapałem śledzą fascynujące potyczki, które dotyczą ligi Championship. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Jake Bidwell Dujon Sterling raz za razem zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Walki pomiędzy piłkarzami z ligi są zaciekłe, nie często okazuje się jednoznacznie, że spotkania nudzą fana. Zdarzają się niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem zapewniające wspaniałe wrażenia z meczu. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Championship. Swansea i Blackpool oraz ich udział w Championship zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Swansea.com Stadium.