Dnia 2021-11-27 15:00 na obiekcie St Andrew's Stadium odbył się mecz między Birmingham oraz Blackpool zakończony wynikiem 1-0

 

Po pierwszej połowie meczu między Birmingham i Blackpool wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2021-11-27 15:00 na stadionie St Andrew's Stadium rozegrał się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 20 pomiędzy Birmingham a Blackpool.

Gole strzelali: L. Jutkiewicz 81' 1-0 J. James

Żółte kartki Birmingham: Kristian Pedersen 39' Riley McGree 69'

Żółte kartki Blackpool: Callum Connolly 69' Keshi Anderson 82' James Husband 82'

Czerwone kartki Birmingham:

Czerwone kartki Blackpool:

Sędzią głównym tego spotkania był Matt Donohue, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Birmingham stanie naprzeciw Millwall, następne spotkania z drużynami Cardiff oraz Blackburn a Blackpool z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Derby oraz Peterborough.

Liczni kibice śledzą poczynania ligi Championship. Ciekawe futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Kristian Pedersen Callum Connolly nader często zapewniły wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Bardzo często trafiamy na wyjątkowe bramki oraz asysty, ostre sytuacje z faulem zapewniające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Potyczki między piłkarzami są bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to zmagania nie warte uwagi. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych ioglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Birmingham i Blackpool i ich udział w Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak St Andrew's Stadium.