Dnia 2021-11-23 19:45 miało miejsce spotkanie pomiędzy Blackpool i West Brom zakończone wynikiem 0-0

Dnia 2021-11-23 19:45 na stadionie Bloomfield Road odbył się znakomity mecz ligi Championship kolejki 19. Zmierzyły się Blackpool i West Brom.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Blackpool a West Brom zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Blackpool: Ryan Wintle 51' Keshi Anderson 58'

Żółte kartki West Brom: Cédric Kipré 45' Karlan Grant 88'

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki West Brom:

Sędzią głównym tego spotkania był Jarred Gillett, Australia. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Blackpool zmierzy się już z Luton, następne spotkania z drużynami Derby i Peterborough. Kolejno natomiast West Brom zmierzy się z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Reading i Barnsley.

Coraz częściej oddani kibice śledzą ciekawe starcia w lidze Championship. Ciekawe zespoły futbolowe z ligi i piłkarze jak Ryan Wintle Cédric Kipré raz za razem zapewniły wyborowym fanom wiele emocji. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zagorzałe, nie często bywa, iż są to spotkania nużące. Wielokrotnie obserwujemy brutalne faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, przechodzące do historii asysty czy bramki dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania sportowe ligi Championship i śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Blackpool oraz West Brom jak ich udział w Championship zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Bloomfield Road.