Mecz Blackpool vs Luton na stadionie Bloomfield Road dnia 2021-12-04 15:00: wynik końcowy 0-3

Dnia 2021-12-04 15:00 na obiekcie sportowym Bloomfield Road odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Championship kolejki 21. Zmierzyły się ze sobą Blackpool oraz Luton.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Blackpool oraz Luton zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

 

Gole strzelali: S. Bradley 42' 0-1 K. Naismith E. Adebayo 54' 0-2 J. Clark J. Clark 90' 0-3 A. Muskwe

Żółte kartki Blackpool:

Żółte kartki Luton:

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Luton:

Sędzią głównym tego spotkania był Peter Bankes, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Blackpool zmierzy się już z Derby, następne spotkania z drużynami Peterborough oraz Huddersfield. Kolejno natomiast Luton z Fulham. Następne mecze zagra z drużynami Reading oraz Bristol City.

Kibice śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Mocne futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak m.in. raz za razem zapewniły fantastycznym miłośnikom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Trafiamy na wyjątkowe gole czy asysty, ostre faule kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, iż są to potyczki nudne. Zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Championship oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Blackpool oraz Luton jak ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Bloomfield Road.