Spotkanie między Derby i Blackpool zakończone wynikiem 1-0 dnia 2021-12-11 15:00

Derby - Blackpool, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Derby a Blackpool wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2021-12-11 15:00 na obiekcie sportowym Pride Park Stadium rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Championship kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Derby i Blackpool.

Gole strzelali: Luke Plange 51' 1-0

Żółte kartki Derby: Kamil Jóźwiak 54' Tom Lawrence 75'

Żółte kartki Blackpool: Sonny Carey 42' Keshi Anderson 54'

Czerwone kartki Derby:

Czerwone kartki Blackpool:

Główny arbiter meczu to Andy Woolmer, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Derby zmierzy się już z Cardiff, następne spotkania z drużynami West Brom i Stoke City. Kolejno natomiast Blackpool podejmie Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Huddersfield i Middlesbrough.

Bardzo często oddani kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Championship. Mocne piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Kamil Jóźwiak Sonny Carey wielokrotnie zaserwowały fantastycznym kibicom emocje z najwyższej półki. Potyczki między zawodnikami z ligi są zażarte, niezwykle rzadko bywa, że są to widowiska usypiające. Natrafiamy na przepiękne asysty czy bramki, bezlitosne faule zakończone żółtą kartką gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Derby oraz Blackpool jak ich udział w lidze Championship zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Pride Park Stadium.