Blackpool - Peterborough, wynik spotkania - 3-1

Blackpool - Peterborough wynik spotkania 3-1.

Pierwsza część spotkania między Blackpool a Peterborough zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2021-12-18 15:00 na obiekcie sportowym Bloomfield Road odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki - 23. Zmierzyły się ze sobą Blackpool i Peterborough.

Gole strzelali: S. Dembélé 11' 0-1 J. Knight K. Anderson 27' 1-1 J. Bowler S. Carey 86' 2-1 K. Anderson J. Yates 90' 3-1

Żółte kartki Blackpool:

Żółte kartki Peterborough:

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Peterborough:

Główny sędzia meczu - David Webb, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Blackpool stawi czoła Huddersfield, następne spotkania z drużynami Middlesbrough i Hull City natomiast Peterborough zmierzy się z Reading. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham i Bournemouth.

Wierni kibice śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Championship. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak wielokrotnie gwarantują pierwszorzędnym entuzjastom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Zmagania między drużynami okazują się nieustępliwe, rzadko zdarza się, że są to widowiska nużące. Zdarzają się zapadające w pamięć asysty czy gole, brutalne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką gwarantujące wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Championship i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak Blackpool oraz Peterborough w lidze Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Bloomfield Road.