Blackpool - Middlesbrough, wynik spotkania: 1-2

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Blackpool a Middlesbrough wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2021-12-29 19:45 na stadionie Bloomfield Road rozegrał się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 25 pomiędzy Blackpool a Middlesbrough.

Gole strzelali: A. Šporar 60' 0-1 I. Jones S. Lavery 90' 1-1 D. Watmore 90' 1-2 I. Jones

Żółte kartki Blackpool: Callum Connolly 31' James Husband 44'

Żółte kartki Middlesbrough: Dael Fry 40' Andraž Šporar 61' Matt Crooks 71' Lee Peltier 89'

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Middlesbrough:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephen Martin, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Blackpool zmierzy się już z Hartlepool, następne spotkania z drużynami Barnsley i Millwall. Kolejno natomiast Middlesbrough zmierzy się z Mansfield Town. Następne mecze zagra z drużynami Reading i Blackburn.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi poczynania w lidze Championship. Liczące się piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Callum Connolly Dael Fry wielokrotnie zapewniają wspaniałym kibicom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Natrafiamy na nieprzepisowe faule, książkowe bramki i asysty dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania między zawodnikami są zaciekłe, nie często bywa, iż mecze przynudzają. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Blackpool oraz Middlesbrough oraz ich udział w Championship zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Bloomfield Road.