Spotkanie Fulham vs Blackpool, wynik 1-1

Fulham vs Blackpool, wynik końcowy 1-1. Dnia 2022-01-29 15:00 na stadionie Craven Cottage rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 29. Zmierzyły się ze sobą Fulham oraz Blackpool.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Fulham i Blackpool zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

 

Gole strzelali: A. Mitrović 6' 1-0 F. Carvalho J. Bowler 57' 1-1 C. Hamilton

Żółte kartki Fulham: Denis Odoi 26' Aleksandar Mitrović 45' Fabio Carvalho 68' Harry Wilson 75'

Żółte kartki Blackpool: Kenneth Dougall 39' Jordan Lawrence-Gabriel 90'

Czerwone kartki Fulham:

Czerwone kartki Blackpool:

Główny arbiter spotkania - Peter Bankes, England. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Fulham stanie naprzeciw Manchester City, następne spotkania z drużynami Millwall oraz Hull City. Kolejno natomiast Blackpool zmierzy się z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Coventry oraz Bournemouth.

Liczna grupa fanów piłki nożnej z entuzjazmem śledzi poczynania ligi Championship. Liczące się futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak Denis Odoi Kenneth Dougall nieraz zapewniły kapitalnym fanom emocje zapadające w pamięć. Natrafiamy na bezlitosne faule zakończone czerwoną kartką, przechodzące do historii bramki i asysty dodające niesamowite wrażenia z meczu. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami są niezwykle nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się, iż mecze nas męczą. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić mecze futbolowe znanej ligi Championship oraz śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Fulham i Blackpool z ligi Championship gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Craven Cottage.