Spotkanie Blackpool vs Bournemouth, wynik końcowy 1-2

Blackpool vs Bournemouth, wynik końcowy 1-2. Dnia 2022-02-12 15:00 na stadionie Bloomfield Road rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 32. Zmierzyły się Blackpool oraz Bournemouth.

Po pierwszej połowie spotkania między Blackpool a Bournemouth wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: J. Bowler 37' 1-0 J. Lowe 86' 1-1 S. Dembélé 90' 1-2 E. Marcondes

Żółte kartki Blackpool: Dujon Sterling 89' Callum Connolly 90'

Żółte kartki Bournemouth: Emiliano Marcondes 85'

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Bournemouth:

Główny arbiter spotkania - Dean Whitestone, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Blackpool zmierzy się już z Cardiff, następne spotkania z drużynami QPR oraz Reading natomiast Bournemouth zmierzy się z Nottingham Forest. Następne mecze zagra z drużynami Swansea oraz Stoke City.

Liczni kibice śledzą poczynania, które startują w lidze Championship. Uzdolnione zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Dujon Sterling Emiliano Marcondes wielokrotnie zapewniają kapitalnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami ligowymi okazują się nader zaciekłe, nie często bywa, że są to spotkania drętwe. Nieustannie zdarzają się ostre faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, efektowne asysty i bramki, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Dlatego też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Championship oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Blackpool oraz Bournemouth w lidze Championship gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Bloomfield Road.