Spotkanie Blackpool - Reading zakończone wynikiem 4-1

Dnia 2022-02-26 15:00 na stadionie Bloomfield Road odbył się emocjonujący mecz ligi Championship kolejki 35 pomiędzy Blackpool a Reading.

Po pierwszej połowie meczu między Blackpool oraz Reading wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: Lucas João 17' 0-1 A. Yiadom M. Ekpiteta 27' 1-1 K. Stewart G. Madine 61' 2-1 K. Dougall S. Lavery 86' 3-1 K. Dougall J. Bowler 90' 4-1 C. Hamilton

Żółte kartki Blackpool: Jerry Yates 77'

Żółte kartki Reading:

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Reading:

Sędzią głównym tego spotkania był Peter Bankes, England. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Blackpool zmierzy się już z Stoke City, następne spotkania z drużynami Swansea i Sheffield Utd a Reading z Millwall. Następne mecze zagra z drużynami Nottingham Forest i Bournemouth.

Mnóstwo fanów śledzi starcia w lidze Championship. Ciekawe futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. Jerry Yates nieprzerwanie gwarantują wspaniałym sympatykom mnóstwo wrażeń. Natrafiamy na niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtą kartką, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. Walki między drużynami futbolowymi okazują się bardzo bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że zmagania przynudzają. To też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych orazśledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Blackpool oraz Reading oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Bloomfield Road.