Spotkanie QPR kontra Blackpool zakończone wynikiem 2-1 na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium dnia 2022-02-23 19:45

QPR kontra Blackpool wynik 2-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy QPR i Blackpool wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-02-23 19:45 na stadionie Kiyan Prince Foundation Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą QPR i Blackpool.

Gole strzelali: J. Dunne 31' 1-0 S. Johansen J. Bowler 82' 1-1 C. Connolly L. Amos 89' 2-1 G. Thomas

Żółte kartki QPR: Seny Dieng 58' Dominic Ball 70' Samuel Field 90'

Żółte kartki Blackpool: Reece James 40' Josh Bowler 90'

Czerwone kartki QPR: Dion Sanderson 40'

Czerwone kartki Blackpool:

Sędzią głównym tego spotkania był Gavin Ward, England. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu QPR stawi czoła Cardiff, następne spotkania z drużynami Luton i Nottingham Forest natomiast Blackpool z Stoke City. Następne mecze zagra z drużynami Swansea i Sheffield Utd.

Coraz częściej wielu kibiców z dużym entuzjazmem śledzi potyczki, które startują w lidze Championship. Mocne zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak Seny Dieng Reece James niejednokrotnie zaserwowały kapitalnym sympatykom wiele niezapomnianych wrażeń. Natrafiamy na ostre faule, idealnie wyliczone asysty oraz sytuacje podbramkowe, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi są bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to mecze nużące. To też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić spotkania sportowe emocjonującej ligi Championship. QPR i Blackpool jak ich udział w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Kiyan Prince Foundation Stadium.