Mecz Blackpool kontra Swansea dnia 2022-03-12 15:00 - 1-0

Blackpool kontra Swansea 1-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Blackpool i Swansea zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-03-12 15:00 na obiekcie sportowym Bloomfield Road rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 37. Na przeciw siebie stanęły Blackpool oraz Swansea.

Gole strzelali: G. Madine 4' 1-0 C. Kirk

Żółte kartki Blackpool:

Żółte kartki Swansea: Flynn Downes 37' Kyle Naughton 90'

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był Stephen Martin, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Blackpool stawi czoła Sheffield Utd, następne spotkania z drużynami Nottingham Forest oraz Preston a Swansea z Peterborough. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham oraz Cardiff.

Wielu kibiców śledzi pasjonujące poczynania w lidze Championship. Ciekawe zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak Flynn Downes systematycznie gwarantują fantastycznym sympatykom wiele wspaniałych wrażeń. Często obserwujemy brutalne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy drużynami piłkarskimi są bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się, że mecze nie są warte uwagi. Zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania sportowe emocjonującej ligi Championship oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Blackpool i Swansea oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Bloomfield Road.