Dnia 2022-04-18 14:00 odbył się mecz Blackpool vs Birmingham zakończony wynikiem 6-1

Dnia 2022-04-18 14:00 na obiekcie sportowym Bloomfield Road odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 43 pomiędzy Blackpool a Birmingham.

Pierwsza połowa meczu między Blackpool a Birmingham zakończyła się wynikiem 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 6-1.

Gole strzelali: Jake Beesley 3' 1-0 CJ Hamilton CJ Hamilton 14' 2-0 Kenneth Dougall Kenneth Dougall 40' 3-0 Charlie Kirk Jake Beesley 56' 4-0 Ivan Šunjić 63' 4-1 Onel Hernández Jerry Yates 85' 5-1 Callum Connolly 90' 6-1

Żółte kartki Blackpool:

Żółte kartki Birmingham: Kristian Pedersen 75'

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Birmingham:

Główny sędzia meczu to Tim Robinson, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Blackpool zmierzy się już z Luton, następne spotkania z drużynami Barnsley i Derby a Birmingham z Millwall. Następne mecze zagra z drużynami Cardiff i Blackburn.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące starcia ligi Championship. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak Kristian Pedersen raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Interesujące walki między piłkarzami ligowymi bywają nader zaciekłe, nie często zdarza się, iż zmagania przynudzają. Trafiamy na nieprzepisowe faule kończące się czerwonym kartonikiem, wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego fana futbolu, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać widowiska piłkarskie ligi Championship. Blackpool oraz Birmingham i ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Bloomfield Road.