Na obiekcie The Hawthorns miało miejsce spotkanie pomiędzy West Brom oraz Blackpool zakończone wynikiem 2-1

Dnia 2022-04-15 14:00 na stadionie The Hawthorns rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 42. Zmierzyły się ze sobą West Brom oraz Blackpool.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy West Brom i Blackpool wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: A. Carroll 42' 1-0 A. Reach M. Ekpiteta 53' 1-1 K. Ahearne-Grant 90' 2-1

Żółte kartki West Brom:

Żółte kartki Blackpool: James Husband 71'

Czerwone kartki West Brom:

Czerwone kartki Blackpool:

Główny sędzia meczu to Jeremy Simpson, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu West Brom stawi czoła Coventry, następne spotkania z drużynami Reading oraz Barnsley natomiast Blackpool zmierzy się z Luton. Następne mecze zagra z drużynami Barnsley oraz Derby.

Mnóstwo fanów futbolu z dużym entuzjazmem śledzi poczynania, które dotyczą ligi Championship. Mocne zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak James Husband stale serwują własnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Stale natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, idealnie wyliczone bramki i asysty gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się, że są to spotkania mało interesujące. Dlatego też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych ioglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Championship oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich legendarnych drużyn jak West Brom i Blackpool z ligi Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak The Hawthorns.