Spotkanie Peterborough - Blackpool zakończone wynikiem 5-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Peterborough oraz Blackpool zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-0.

Dnia 2022-05-07 11:30 na stadionie Weston Homes Stadium rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Championship kolejki 46. Zmierzyły się ze sobą Peterborough i Blackpool.

Gole strzelali: J. Clarke-Harris 36' 1-0 K. Poku S. Szmodics 62' 2-0 R. Jones S. Szmodics 70' 3-0 H. Burrows J. Marriott 85' 4-0 H. Burrows J. Taylor 89' 5-0

Żółte kartki Peterborough: Joe Ward 23'

Żółte kartki Blackpool:

Czerwone kartki Peterborough:

Czerwone kartki Blackpool:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Woolmer. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Peterborough zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Blackpool z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często kibice śledzą starcia ligi Championship. Złożone z zdolnych graczy futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Joe Ward nieustannie zapewniają wspaniałym fanom wiele wspaniałych wrażeń. Potyczki pomiędzy piłkarzami są nader zażarte, nie często bywa, że są to widowiska drętwe. Obserwujemy przechodzące do historii bramki oraz asysty, ostre faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Championship. Udział takich lubianych zespołów jak Peterborough oraz Blackpool z ligi Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Weston Homes Stadium.