Dnia 2022-08-13 14:00 miał miejsce mecz Blackpool - Swansea zakończony wynikiem 0-1

Blackpool - Swansea 0-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Blackpool i Swansea wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-08-13 14:00 na obiekcie sportowym Bloomfield Road rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 3 pomiędzy Blackpool a Swansea.

Gole strzelali: O. Ntcham 87' 0-1 M. Obafemi

Żółte kartki Blackpool: Shayne Lavery 47'

Żółte kartki Swansea: Matt Grimes 63' Olivier Ntcham 77' Joe Allen 90'

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Swansea:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Woolmer, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Blackpool stawi czoła QPR, następne spotkania z drużynami Burnley i Bristol City. Kolejno natomiast Swansea podejmie Millwall. Następne mecze zagra z drużynami Luton i Middlesbrough.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi starcia w lidze Championship. Liczące się zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Shayne Lavery Matt Grimes raz za razem zaserwowały kapitalnym miłośnikom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się nieustępliwe, rzadko bywa, że mecze nie są interesujące. Zdarzają się nieprzepisowe faule, wyjątkowe bramki czy asysty gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi Championship i śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Blackpool i Swansea w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Bloomfield Road.