Burnley vs Blackpool, wynik meczu 3-3

Burnley vs Blackpool, wynik końcowy 3-3. Dnia 2022-08-20 14:00 na obiekcie sportowym Turf Moor rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 5 pomiędzy Burnley a Blackpool.

Po pierwszej połowie spotkania między Burnley i Blackpool wynik wynosił 3-1. Końcowy wynik spotkania to 3-3.

 

Gole strzelali: J. Brownhill 3' 1-0 J. Rodríguez N. Tella 11' 2-0 T. Harwood-Bellis T. Corbeanu 21' 2-1 N. Tella 33' 3-1 S. Lavery 74' 3-2 J. Lawrence-Gabriel J. Yates 76' 3-3 K. Dougall

Żółte kartki Burnley: Josh Cullen 47'

Żółte kartki Blackpool: Dominic Thompson 45' Callum Connolly 61' Kenneth Dougall 90'

Czerwone kartki Burnley: Ian Maatsen 85'

Czerwone kartki Blackpool: Sonny Carey 84'

Sędzią głównym tego spotkania był Keith Stroud, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Burnley zmierzy się już z Shrewsbury, następne spotkania z drużynami Wigan i Millwall. Kolejno natomiast Blackpool z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Huddersfield.

Bardzo często wierni kibice śledzą ekscytujące starcia w lidze Championship. Mocne piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. Josh Cullen Dominic Thompson niejednokrotnie zapewniły fantastycznym sympatykom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Potyczki między zawodnikami bywają bardzo zagorzałe, bardzo rzadko bywa, że zmagania nie są warte uwagi. Regularnie obserwujemy widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Championship i śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Burnley i Blackpool w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Turf Moor.