Dnia 2022-08-16 19:00 odbyło się spotkanie pomiędzy QPR i Blackpool zakończone wynikiem 0-1

QPR vs Blackpool 0-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy QPR i Blackpool zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-08-16 19:00 na obiekcie sportowym Loftus Road rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 4. Zmierzyły się QPR i Blackpool.

Gole strzelali: J. Bowler 45' 0-1

Żółte kartki QPR: Jimmy Dunne 89'

Żółte kartki Blackpool: Dominic Thompson 37' Marvin Ekpiteta 69'

Czerwone kartki QPR:

Czerwone kartki Blackpool:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Davies, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna QPR stawi czoła Watford, następne spotkania z drużynami Hull City i Swansea natomiast Blackpool z Bristol City. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Huddersfield.

Wierni kibice śledzą ekscytujące poczynania w lidze Championship. Mocne drużyny piłkarskie i piłkarze jak Jimmy Dunne Dominic Thompson wielokrotnie zagwarantowały wyborowym fanom emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się zaciekłe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż są to potyczki statyczne. Bardzo często zdarzają się niezwykłe asysty czy gole, brutalne sytuacje na faul gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Dlatego też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Championship. Udział takich legendarnych zespołów jak QPR i Blackpool w lidze Championship zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Loftus Road.