Mecz między Millwall i Blackpool zakończony wynikiem 2-1 na stadionie The Den dnia 2022-09-17 14:00

W dniu 2022-09-17 14:00 na stadionie The Den odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 11. Zmierzyły się Millwall i Blackpool.

Po pierwszej połowie spotkania między Millwall a Blackpool wynik to 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: D. Grimshaw 14' 1-0 C. Patino 33' 1-1 J. Yates B. Afobe 63' 2-1

Żółte kartki Millwall: Jake Cooper 7' Murray Wallace 68'

Żółte kartki Blackpool: Charlie Patino 60' Theo Corbeanu 90'

Czerwone kartki Millwall:

Czerwone kartki Blackpool:

Główny arbiter meczu - Darren Bond, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Millwall stanie naprzeciw Blackburn, następne spotkania z drużynami Rotherham i Middlesbrough. Kolejno natomiast Blackpool podejmie Norwich. Następne mecze zagra z drużynami Sunderland i Watford.

W dzisiejszych czasach liczni kibice z entuzjazmem śledzą pasjonujące potyczki w lidze Championship. Utalentowane zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak m.in. Jake Cooper Charlie Patino nierzadko zapewniły pierwszorzędnym fanom wiele wrażeń. Zdarzają się efektowne asysty oraz bramki, brutalne faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania między drużynami bywają niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to spotkania nudne. To też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskiej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Millwall oraz Blackpool z ligi Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak The Den.