Na stadionie Bloomfield Road dnia 2022-10-01 14:00 miało miejsce spotkanie Blackpool - Norwich zakończone wynikiem 0-1

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Blackpool oraz Norwich wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-10-01 14:00 na obiekcie sportowym Bloomfield Road odbył się mecz ligi Championship kolejki 12 pomiędzy Blackpool a Norwich.

Gole strzelali: T. Pukki 21' 0-1

Żółte kartki Blackpool: Jordan Lawrence-Gabriel 10' Kenneth Dougall 39' Marvin Ekpiteta 90'

Żółte kartki Norwich:

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Norwich:

Sędzią głównym tego spotkania był David Coote, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Blackpool stawi czoła Sunderland, następne spotkania z drużynami Watford i Sheffield Utd. Kolejno natomiast Norwich z Reading. Następne mecze zagra z drużynami Preston i Watford.

Fani śledzą potyczki, które dotyczą ligi Championship. Złożone z uzdolnionych obrońców/napastników piłkarskie drużyny i piłkarze jak Jordan Lawrence-Gabriel nieprzerwanie serwują własnym sympatykom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Często zdarzają się widowiskowe asysty oraz gole, nieprzepisowe faule, które gwarantują wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy piłkarzami są bardzo zażarte, nie często zdarza się, iż są to mecze nudne. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich popularnych drużyn jak Blackpool oraz Norwich z ligi Championship gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Bloomfield Road.