Dnia 2022-11-01 20:00 odbyło się spotkanie West Brom kontra Blackpool zakończone wynikiem 1-0

 

Pierwsza część spotkania między West Brom a Blackpool zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-11-01 20:00 na obiekcie sportowym The Hawthorns rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 19. Zmierzyły się West Brom i Blackpool.

Gole strzelali: O. Yokuşlu 85' 1-0 T. Rogić

Żółte kartki West Brom: Dara O'Shea 51' Kyle Bartley 52' Jed Wallace 58' Okay Yokuşlu 90'

Żółte kartki Blackpool: Jordan Thorniley 28' Jerry Yates 47'

Czerwone kartki West Brom:

Czerwone kartki Blackpool:

Sędzią głównym tego spotkania był Gavin Ward, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna West Brom zmierzy się już z Stoke City, następne spotkania z drużynami Sunderland i Rotherham. Kolejno natomiast Blackpool podejmie Middlesbrough. Następne mecze zagra z drużynami Wigan i Birmingham.

Liczni kibice śledzą niezwykle interesujące starcia, które dotyczą ligi Championship. Fascynujące piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak między innymi Dara O'Shea Jordan Thorniley raz za razem zapewniły pierwszorzędnym sympatykom wiele wrażeń. Nieustannie trafiamy na książkowe bramki oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Potyczki między graczami są nader zaciekłe, nie często bywa, że widowiska nas męczą. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak West Brom oraz Blackpool z ligi Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, The Hawthorns.