Na obiekcie Bloomfield Road miało miejsce spotkanie pomiędzy Blackpool oraz Birmingham - 0-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Blackpool a Birmingham wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-12-10 15:00 na obiekcie sportowym Bloomfield Road rozegrał się mecz futbolowy ligi Championship kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Blackpool oraz Birmingham.

Gole strzelali:

Żółte kartki Blackpool:

Żółte kartki Birmingham: Hannibal Mejbri 80'

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Birmingham:

Główny arbiter spotkania to Thomas Bramall, England. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Blackpool stawi czoła Cardiff, następne spotkania z drużynami Hull City oraz Sheffield Utd a Birmingham z Reading. Następne mecze zagra z drużynami Burnley oraz Hull City.

Wielu fanów z zaangażowaniem śledzi potyczki w lidze Championship. Fascynujące piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak Hannibal Mejbri raz za razem zapewniły wspaniałym sympatykom wiele niezapomnianych emocji. Nieprzerwanie zdarzają się książkowe gole i asysty, brutalne sytuacje na faul dodające pikanterii całemu widowisku. Walki pomiędzy zawodnikami okazują się bardzo zaciekłe, nie często zdarza się definitywnie, że są to widowiska nudne. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać widowiska sportowe popularnej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Blackpool i Birmingham w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Bloomfield Road.