Mecz Watford kontra Blackpool na stadionie Vicarage Road dnia 2023-01-14 15:00 - 2-0

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Watford i Blackpool wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2023-01-14 15:00 na stadionie Vicarage Road odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 27. Zmierzyły się ze sobą Watford i Blackpool.

Gole strzelali: T. Adeyemo 72' 1-0 I. Sarr 87' 2-0

Żółte kartki Watford: Mario Gaspar 41' João Ferreira 64'

Żółte kartki Blackpool: Chris Maxwell 86' James Husband 86' Charlie Patino 88'

Czerwone kartki Watford:

Czerwone kartki Blackpool:

Główny arbiter spotkania - Gavin Ward, England. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Watford stanie naprzeciw Rotherham, następne spotkania z drużynami Middlesbrough i Reading. Kolejno natomiast Blackpool zmierzy się z Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Blackburn i Southampton.

Wielu fanów z zapałem śledzi potyczki, które tyczą się ligi Championship. Mocne piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Mario Gaspar Chris Maxwell częstokroć zaserwowały kapitalnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się nader zagorzałe, rzadko bywa, iż spotkania przynudzają. Nieprzerwanie obserwujemy niezwykłe bramki czy asysty, ostre faule, które gwarantują niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić widowiska piłkarskie znanej ligi Championship i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Watford i Blackpool oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Vicarage Road.

Sprawdź, co mamy dla Ciebie w artykule - Wejdź w link!