Burnley vs Blackpool, wynik spotkania - 3-3

Dnia 2022-08-20 14:00 na stadionie Turf Moor odbył się mecz futbolowy ligi Championship kolejki Regular Season - 5 pomiędzy Burnley a Blackpool.

Po pierwszej połowie spotkania między Burnley a Blackpool wynik to 3-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-3.

 

Gole strzelali: J. Brownhill 3' 1-0 J. Rodríguez N. Tella 11' 2-0 T. Harwood-Bellis T. Corbeanu 21' 2-1 N. Tella 33' 3-1 S. Lavery 74' 3-2 J. Lawrence-Gabriel J. Yates 76' 3-3 K. Dougall

Żółte kartki Burnley: Josh Cullen 47'

Żółte kartki Blackpool: Dominic Thompson 45' Callum Connolly 61' Kenneth Dougall 90'

Czerwone kartki Burnley: Ian Maatsen 85'

Czerwone kartki Blackpool: Sonny Carey 83'

Główny sędzia spotkania - Keith Stroud, England. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Burnley zmierzy się już z Ipswich, następne spotkania z drużynami Norwich i Preston a Blackpool zmierzy się z Southampton. Następne mecze zagra z drużynami Middlesbrough i Rotherham.

Oddani kibice futbolu z zapałem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Championship. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze jak Josh Cullen Dominic Thompson systematycznie serwują kapitalnym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się nieprzepisowe faule, niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Walki między drużynami futbolowymi są nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że są to widowiska drętwe. Warto więc przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych, oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich legendarnych zespołów jak Burnley i Blackpool w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Turf Moor.