Middlesbrough vs Blackpool, wynik spotkania: 3-0

Dnia 2023-02-04 15:00 na obiekcie sportowym Riverside Stadium rozegrał się mecz ligi Championship kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Middlesbrough i Blackpool.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Middlesbrough a Blackpool wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: C. Akpom 32' 1-0 H. Hackney C. Akpom 59' 2-0 R. McGree P. McNair 70' 3-0 D. Lenihan

Żółte kartki Middlesbrough: Hayden Hackney 7'

Żółte kartki Blackpool: Jerry Yates 26' Gary Madine 79'

Czerwone kartki Middlesbrough:

Czerwone kartki Blackpool:

Główny arbiter meczu to Tim Robinson, England. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Middlesbrough zmierzy się już z Cardiff, następne spotkania z drużynami Sheffield Utd i QPR. Kolejno natomiast Blackpool podejmie Huddersfield. Następne mecze zagra z drużynami Rotherham i Swansea.

Coraz częściej wielu fanów śledzi pasjonujące potyczki ligi Championship. Fascynujące futbolowe zespoły i zawodnicy jak Hayden Hackney Jerry Yates nieprzerwanie serwują fantastycznym kibicom wiele wrażeń. Wielokrotnie obserwujemy zapadające w pamięć asysty czy bramki, bezwzględne faule kończące się bardzo często czerwoną kartką, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy graczami okazują się bardzo nieustępliwe, rzadko okazuje się, iż widowiska nas nudzą. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze futbolowe znanej ligi Championship i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Middlesbrough i Blackpool i ich udział w lidze Championship zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Riverside Stadium.