Rezultaty drużyny Ipswich Town F.C

Ipswich - Sheffield Wednesday, wynik 6-0

Ipswich vs Sheffield Wednesday, wynik spotkania - 6-0

W minioną środę na stadionie Portman Road odbyło się niezwykle emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Ipswich i Sheffield Wednesday w ramach 38. kolejki Championship. Zespoły zaprezentowały widowiskową grę, jednak to gospodarze okazali się zdecydowanie lepsi, zwyciężając 6-0. Wynik na przerwę wskazywał już przewagę Ipswich, którzy prowadzili 3-0. Mecz ten miał miejsce 16 marca 2024 roku o godzinie 15:00, a jego efekty nadal wstrząsają kibicami obu drużyn.

Cardiff vs Ipswich 2-1

Mecz Cardiff vs Ipswich zakończony wynikiem 2-1

W meczu 37. kolejki Championship, który odbył się 9 marca 2024 roku na Cardiff City Stadium, drużyna Cardiff pokonała Ipswich 2-1. Pomimo bezbramkowego wyniku na przerwę, obie ekipy zapewniły emocjonujące widowisko, zakończone zwycięstwem gospodarzy.

Cardiff - Ipswich zakończony wynikiem 2-1

Cardiff kontra Ipswich, wynik meczu: 2-1

W meczu 37. kolejki Championship drużyna Cardiff podejmowała Ipswich w emocjonującym starciu na Cardiff City Stadium. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1 po bramkach strzelonych po przerwie, które zadecydowały o losach spotkania. Po pierwszej połowie wynik pozostawał niezmieniony, ale druga część gry dostarczyła kibicom wiele emocji. Szczegółowy raport z wydarzeń na boisku poniżej.

Ipswich vs Bristol City 3-2

Na obiekcie Portman Road dnia 2024-03-05 20:00 odbył się mecz pomiędzy Ipswich oraz Bristol City - wynik 3-2

W meczu 36. kolejki Championship, który odbył się 5 marca 2024 roku na stadionie Portman Road, drużyna Ipswich podejmowała Bristol City. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali 3-2. Po bezbramkowej przerwie emocje sięgnęły zenitu, a kibice mogli cieszyć się z widowiskowej rywalizacji na boisku.

Mecz Plymouth vs Ipswich, wynik 0-2

Dnia 2024-03-02 15:00 na stadionie Home Park odbył się mecz pomiędzy Plymouth oraz Ipswich zakończony wynikiem 0-2

W sobotę, 2 marca 2024 roku, na stadionie Home Park odbył się mecz pomiędzy drużynami Plymouth i Ipswich. Spotkanie to było częścią 35. kolejki Championship. Mecz zakończył się zwycięstwem Ipswich 2-0, mimo że na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 0-0.

Mecz pomiędzy Ipswich vs West Brom zakończony wynikiem 2-2

Mecz Ipswich vs West Brom, wynik 2-2

W ostatniej kolejce Championship doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Ipswich i West Brom. Mecz rozegrany na stadionie Portman Road zakończył się remisem 2-2. Drużyna West Brom prowadziła 1-0 na przerwę, jednak drużyna Ipswich zdołała odrobić straty w drugiej połowie. Spotkanie to miało miejsce 2 dni temu, 10 lutego 2024 roku o godzinie 12:30. Kibice obu drużyn mieli okazję zobaczyć wyrównaną i pełną zwrotów akcji rywalizację na boisku.

Preston - Ipswich 3-2

Mecz Preston vs Ipswich, wynik końcowy 3-2

W minioną sobotę, 3 lutego 2024 roku, na stadionie Deepdale odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Preston i Ipswich w ramach 30. kolejki ligi Championship. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-2, mimo że na przerwę przeważali oni już 3-0. Mecz ten dostarczył kibicom wiele niezapomnianych wrażeń i doskonale ilustruje zmienną naturę piłki nożnej.

Leicester - Ipswich, wynik 1-1

Spotkanie między Leicester oraz Ipswich zakończone wynikiem 1-1 dnia 2024-01-22 20:00 na obiekcie King Power Stadium

Dzisiaj na stadionie King Power Stadium odbył się niezwykle emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Leicester i Ipswich. Ostateczny wynik spotkania to 1-1, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy. Mecz należał do 28. kolejki Championship i odbył się 22 stycznia 2024 roku o godzinie 20:00.

Ipswich - Sunderland, wynik 2-1

Ipswich vs Sunderland, wynik meczu - 2-1

Dzisiaj na stadionie Portman Road doszło do emocjonującego meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Ipswich i Sunderland. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy, a wynik na przerwę wynosił 1-1. Mecz odbył się w ramach 27. kolejki ligi Championship i rozpoczął się o godzinie 17:30. Z pewnością był to widowiskowy mecz pełen niespodzianek i zwrotów akcji.

Mecz Stoke City - Ipswich, wynik 0-0

Mecz Stoke City kontra Ipswich zakończony wynikiem 0-0

Dzisiaj na stadionie bet365 Stadium odbył się mecz pomiędzy drużynami Stoke City i Ipswich. Pomimo zaciętej rywalizacji, obie drużyny zakończyły spotkanie remisem 0-0. Mecz odbył się w ramach 26. kolejki ligi Championship o godzinie 15:00.

Mecz Ipswich - Leicester 1-1

Na stadionie Portman Road dnia 2023-12-26 19:45 odbyło się spotkanie Ipswich kontra Leicester zakończone wynikiem 1-1

Dziś chcielibyśmy przedstawić relację z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Ipswich i Leicester, który odbył się na stadionie Portman Road. Spotkanie to miało miejsce 26 grudnia 2023 roku o godzinie 19:45 w ramach 24. kolejki Championship. Ostateczny wynik to remis 1-1, a wynik na przerwę to 0-1.

Ipswich - QPR, wynik 0-0

Ipswich - QPR, wynik meczu - 0-0

Wczorajszy wieczór na Portman Road był pełen napięcia, gdy Ipswich zmierzyło się z QPR w kolejnym spotkaniu Championship. Mimo wielu emocjonujących momentów na boisku, żadna ze stron nie zdołała pokonać bramkarza przeciwnika, a mecz zakończył się remisem 0-0. Kibice obu drużyn mieli okazję zobaczyć zaciętą grę i walkę o każdą piłkę podczas tej rywalizacji w 25. kolejce ligi.