Back to Top

Strona poświęcona

drużynie Blackpool

Rotherham vs Blackpool, wynik 3-0

Rotherham - Blackpool, wynik meczu - 3-0

Rotherham - Blackpool zakończony wynikiem 3-0. W dniu 2022-09-14 18:45 na obiekcie sportowym AESSEAL New York Stadium odbył się mecz ligi Championship kolejki 10 pomiędzy Rotherham a Blackpool.

Blackpool vs Blackburn 0-1

Spotkanie Blackpool kontra Blackburn na obiekcie Bloomfield Road dnia 2022-08-31 19:00: wynik końcowy 0-1

Dnia 2022-08-31 19:00 na obiekcie sportowym Bloomfield Road odbył się interesujący mecz ligi Championship kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Blackpool i Blackburn.

Co to jest waluta cyfrowa?

Co to jest waluta cyfrowa?

Waluta cyfrowa lub "kryptowaluta" to aktywa, które mogą być szybko i bezpiecznie przesyłane między osobami lub firmami w dowolnym miejscu na świecie. Waluta cyfrowa jest podobna do tradycyjnych pieniędzy, ponieważ może być przechowywana i używana do kupowania rzeczy. Ale cyfrowa waluta różni się od tradycyjnych pieniędzy na wiele sposobów. Nie jest ona bezpośrednio ekwiwalentem gotówki, ale zamiast tego wirtualnym tokenem, który ma ograniczony zakres użycia. Cyfrowa waluta - kryptowaluty mają kilka właściwości, które wyróżniają ją spośród innych rodzajów tokenów: Rzecz z walutami cyfrowymi polega na tym, że mogą one w ogóle nie mieć żadnego oparcia; mają większe szanse na sukces, jeśli istnieje coś, co nazywa się "proof of stake" (gdzie otrzymujesz jakąś nagrodę za posiadanie cyfrowych tokenów) lub jeszcze lepiej "proof of work", który obejmuje górników wydających energię w świecie rzeczywistym, aby zabezpieczyć sieć (jak Bitcoin). W tym artykule damy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o tych nowych formach cyfrowych pieniędzy.

Mecz Burnley - Blackpool, wynik 3-3

Burnley vs Blackpool, wynik meczu 3-3

Burnley vs Blackpool, wynik końcowy 3-3. Dnia 2022-08-20 14:00 na obiekcie sportowym Turf Moor rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 5 pomiędzy Burnley a Blackpool.

SUMO: Zapasy po japońsku. Poznaj ten niezwykły sport

SUMO: Zapasy po japońsku. Poznaj ten niezwykły sport

Sumo jest popularnym sportem w Japonii od ponad 1500 lat. Z prostego pojedynku dwóch zawodników na kopnięcia przerodziło się w skomplikowany sport z długą listą zasad. Sumo jest narodowym sportem, który jest ważny dla Japończyków zarówno pod względem kulturowym, jak i fizycznym. Jest to sport o długiej historii, który uczy samodyscypliny, sportowej postawy i szacunku dla innych. W ostatnich latach popularność sumo wzrosła dzięki wysiłkom Japońskiego Związku Sumo, który promuje ten sport jako dobrą formę aktywności fizycznej. Istnieją jednak pewne kwestie, którymi związek musi się zająć, aby jeszcze bardziej zwiększyć zainteresowanie publiczności tym sportem. Po pierwsze, należy zapoznać japońską publiczność z nowym stylem sportu i pokazać, że różni się on od dawnych zapasów sumo. Po drugie, należy zwiększyć liczbę osób, które chcą uprawiać ten sport.

Strona 2 z 6

Subskrybuj oficjalny kanał The Seasiders