Rezultaty drużyny Ipswich Town F.C

Mecz pomiędzy Ipswich kontra Watford wynik spotkania 0-0

Spotkanie Ipswich - Watford zakończone wynikiem 0-0

W dniu 10 kwietnia 2024 roku na stadionie Portman Road odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Ipswich i Watford. Pomimo zażartej walki obu zespołów, ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Mecz ten miał miejsce w ramach 42. kolejki ligi Championship, a emocje trwały do samego końca.

Mecz pomiędzy Ipswich kontra Middlesbrough, wynik końcowy 1-1

Dnia 2024-04-13 14:00 odbył się mecz między Ipswich i Middlesbrough zakończony wynikiem 1-1

W najnowszym starciu Championship, drużyny Ipswich i Middlesbrough podzieliły się punktami po zaciętym pojedynku na Portman Road. Mecz zakończył się remisem 1-1, z takim samym wynikiem na przerwę. Spotkanie odbyło się dnia 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 14:00, a teraz przynosimy Wam szczegółową relację z tego starcia, które miało miejsce kilka dni temu.

Ipswich - Southampton 3-2

Na obiekcie Portman Road odbyło się spotkanie pomiędzy Ipswich i Southampton zakończone wynikiem 3-2

W sobotę, 1 kwietnia 2024 roku, na stadionie Portman Road odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Ipswich i Southampton. Spotkanie to miało miejsce w ramach 40. kolejki ligi Championship. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Ipswich, która pokonała rywali z Southampton 3-2. Pomimo wyniku na przerwę 1-2, obie ekipy zaprezentowały wysoki poziom sportowej rywalizacji, dostarczając kibicom mnóstwo emocji na boisku.

Mecz pomiędzy Norwich - Ipswich, wynik końcowy 1-0

Na stadionie Carrow Road odbył się mecz między Norwich oraz Ipswich zakończony wynikiem 1-0

W sobotę, 6 kwietnia 2024 roku, na stadionie Carrow Road odbył się pojedynek pomiędzy drużynami Norwich i Ipswich w ramach 41. kolejki Championship. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy, którzy już w pierwszej połowie zdobyli bramkę, utrzymując prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego. Spotkanie zapisało się więc jako zwycięstwo Norwich, które mogło cieszyć swoich kibiców kolejnym sukcesem na własnym boisku.

Blackburn kontra Ipswich wynik 0-1

Mecz Blackburn vs Ipswich, wynik końcowy 0-1

W meczu 39. kolejki Championship drużyna Blackburn podejmowała Ipswich na własnym stadionie, Ewood Park. Mimo zażartej walki obu zespołów, to Ipswich wydobyło się zwycięsko, zdobywając jedynego gola spotkania i zapewniając sobie triumf z wynikiem 1-0. Mecz odbył się 4 dni temu, dokładnie 2024-03-29 o godzinie 17:30.

Ipswich - Sheffield Wednesday, wynik 6-0

Ipswich vs Sheffield Wednesday, wynik spotkania - 6-0

W minioną środę na stadionie Portman Road odbyło się niezwykle emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Ipswich i Sheffield Wednesday w ramach 38. kolejki Championship. Zespoły zaprezentowały widowiskową grę, jednak to gospodarze okazali się zdecydowanie lepsi, zwyciężając 6-0. Wynik na przerwę wskazywał już przewagę Ipswich, którzy prowadzili 3-0. Mecz ten miał miejsce 16 marca 2024 roku o godzinie 15:00, a jego efekty nadal wstrząsają kibicami obu drużyn.

Cardiff vs Ipswich 2-1

Mecz Cardiff vs Ipswich zakończony wynikiem 2-1

W meczu 37. kolejki Championship, który odbył się 9 marca 2024 roku na Cardiff City Stadium, drużyna Cardiff pokonała Ipswich 2-1. Pomimo bezbramkowego wyniku na przerwę, obie ekipy zapewniły emocjonujące widowisko, zakończone zwycięstwem gospodarzy.

Cardiff - Ipswich zakończony wynikiem 2-1

Cardiff kontra Ipswich, wynik meczu: 2-1

W meczu 37. kolejki Championship drużyna Cardiff podejmowała Ipswich w emocjonującym starciu na Cardiff City Stadium. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1 po bramkach strzelonych po przerwie, które zadecydowały o losach spotkania. Po pierwszej połowie wynik pozostawał niezmieniony, ale druga część gry dostarczyła kibicom wiele emocji. Szczegółowy raport z wydarzeń na boisku poniżej.

Ipswich vs Bristol City 3-2

Na obiekcie Portman Road dnia 2024-03-05 20:00 odbył się mecz pomiędzy Ipswich oraz Bristol City - wynik 3-2

W meczu 36. kolejki Championship, który odbył się 5 marca 2024 roku na stadionie Portman Road, drużyna Ipswich podejmowała Bristol City. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, ostatecznie to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali 3-2. Po bezbramkowej przerwie emocje sięgnęły zenitu, a kibice mogli cieszyć się z widowiskowej rywalizacji na boisku.

Mecz Plymouth vs Ipswich, wynik 0-2

Dnia 2024-03-02 15:00 na stadionie Home Park odbył się mecz pomiędzy Plymouth oraz Ipswich zakończony wynikiem 0-2

W sobotę, 2 marca 2024 roku, na stadionie Home Park odbył się mecz pomiędzy drużynami Plymouth i Ipswich. Spotkanie to było częścią 35. kolejki Championship. Mecz zakończył się zwycięstwem Ipswich 2-0, mimo że na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 0-0.

Mecz pomiędzy Ipswich vs West Brom zakończony wynikiem 2-2

Mecz Ipswich vs West Brom, wynik 2-2

W ostatniej kolejce Championship doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Ipswich i West Brom. Mecz rozegrany na stadionie Portman Road zakończył się remisem 2-2. Drużyna West Brom prowadziła 1-0 na przerwę, jednak drużyna Ipswich zdołała odrobić straty w drugiej połowie. Spotkanie to miało miejsce 2 dni temu, 10 lutego 2024 roku o godzinie 12:30. Kibice obu drużyn mieli okazję zobaczyć wyrównaną i pełną zwrotów akcji rywalizację na boisku.

Preston - Ipswich 3-2

Mecz Preston vs Ipswich, wynik końcowy 3-2

W minioną sobotę, 3 lutego 2024 roku, na stadionie Deepdale odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Preston i Ipswich w ramach 30. kolejki ligi Championship. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-2, mimo że na przerwę przeważali oni już 3-0. Mecz ten dostarczył kibicom wiele niezapomnianych wrażeń i doskonale ilustruje zmienną naturę piłki nożnej.