Dnia 2023-08-12 14:00 miało miejsce spotkanie Ipswich - Stoke City: 2-0

Pierwsza połowa meczu między Ipswich i Stoke City zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2023-08-12 14:00 na stadionie Portman Road rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 2. Na przeciw siebie stanęły Ipswich i Stoke City.

Gole strzelali: L. Woolfenden 23' 1-0 Sam Morsy K. Jackson 81' 2-0 W. Burns

Żółte kartki Ipswich: Václav Hladký 51' Janoi Donacien 77' Sam Morsy 89'

Żółte kartki Stoke City: Michael Rose 20'

Czerwone kartki Ipswich:

Czerwone kartki Stoke City:

Główny sędzia meczu to Josh Smith, England. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Ipswich stanie naprzeciw QPR, następne spotkania z drużynami Leeds i Reading a Stoke City z Watford. Następne mecze zagra z drużynami Millwall i Rotherham.

Dzisiaj liczna grupa kibiców śledzi ciekawe starcia w lidze Championship. Składające się z zdolnych napastników/obrońców piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze jak Václav Hladký Michael Rose niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym miłośnikom wiele przeżyć. Zmagania między piłkarzami z ligi bywają bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to potyczki usypiające. Nieprzerwanie obserwujemy zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Warto więc śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Ipswich i Stoke City w lidze Championship zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Portman Road.