Mecz QPR kontra Ipswich zakończony wynikiem 0-1 dnia 2023-08-19 14:00 na obiekcie Loftus Road

Pierwsza połowa spotkania między QPR a Ipswich zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2023-08-19 14:00 na obiekcie sportowym Loftus Road rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 3 pomiędzy QPR a Ipswich.

Gole strzelali: C. Chaplin 75' 0-1

Żółte kartki QPR: Paul Smyth 19' Ilias Chair 51' Samuel Field 55' Jack Colback 90'

Żółte kartki Ipswich: Massimo Luongo 21'

Czerwone kartki QPR:

Czerwone kartki Ipswich:

Sędzią głównym tego spotkania był Geoff Eltringham, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna QPR stawi czoła Southampton, następne spotkania z drużynami Middlesbrough oraz Sunderland a Ipswich zmierzy się z Leeds. Następne mecze zagra z drużynami Reading oraz Cardiff.

Coraz częściej wierni fani futbolu z zapałem śledzą niezwykle interesujące starcia w lidze Championship. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak Paul Smyth Massimo Luongo stale sprawiają wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Walki między piłkarzami okazują się niezwykle zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, iż mecze nudzą kibica. Bardzo często zdarzają się idealne asysty czy gole, ostre sytuacje na faul dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Warto więc śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak QPR i Ipswich w lidze Championship gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Loftus Road.