Spotkanie między Reading i Blackpool dnia 2021-10-20 19:00 na stadionie Select Car Leasing Stadium: wynik 2-3

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Reading a Blackpool wynik to 2-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

Dnia 2021-10-20 19:00 na obiekcie sportowym Select Car Leasing Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 13 pomiędzy Reading a Blackpool.

Gole strzelali: S. Dann 11' 1-0 J. Swift T. Dele-Bashiru 21' 2-0 J. Laurent O. Dale 69' 2-1 J. Yates 73' 2-2 O. Dale J. Yates 85' 2-3

Żółte kartki Reading:

Żółte kartki Blackpool: Jerry Yates 52' Demetri Mitchell 57' Daniel Grimshaw 90'

Czerwone kartki Reading:

Czerwone kartki Blackpool:

Sędzią głównym tego spotkania był Jeremy Simpson, England. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Reading zmierzy się już z Bournemouth, następne spotkania z drużynami Millwall i Birmingham. Kolejno natomiast Blackpool z Sheffield Utd. Następne mecze zagra z drużynami Stoke City i QPR.

Wierni kibice śledzą pasjonujące potyczki, które odbywają się w lidze Championship. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak między innymi Jerry Yates częstokroć zaserwowały swoim fanom wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtą kartką, przepiękne asysty oraz bramki gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Zapadające w pamięć potyczki między graczami są zaciekłe, rzadko zdarza się, że widowiska męczą kibica. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Championship. Reading i Blackpool oraz ich udział w Championship gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Select Car Leasing Stadium.