Blackpool - Nottingham Forest, wynik meczu - 1-4

Blackpool - Nottingham Forest, wynik końcowy 1-4. W dniu 2022-04-02 11:30 na stadionie Bloomfield Road rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Championship kolejki 40. Zmierzyły się ze sobą Blackpool i Nottingham Forest.

Po pierwszej połowie spotkania między Blackpool i Nottingham Forest wynik to 0-3. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-4.

 

Gole strzelali: P. Zinckernagel 11' 0-1 B. Johnson B. Johnson 30' 0-2 B. Johnson 36' 0-3 S. Surridge 82' 0-4 S. McKenna C. Connolly 89' 1-4 J. Thorniley

Żółte kartki Blackpool: Kevin Stewart 55'

Żółte kartki Nottingham Forest: Joe Lolley 88'

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Nottingham Forest:

Główny arbiter spotkania - Jarred Gillett, Australia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Blackpool stanie naprzeciw Preston, następne spotkania z drużynami Blackburn i West Brom. Kolejno natomiast Nottingham Forest z Coventry. Następne mecze zagra z drużynami Birmingham i Luton.

Coraz częściej zauważamy, że fani piłki nożnej śledzą ekscytujące potyczki ligi Championship. Utalentowane zespoły piłkarskie i piłkarze jak Kevin Stewart Joe Lolley bardzo często zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wiele przeżyć. Interesujące zmagania między piłkarzami bywają zażarte, nie często zdarza się definitywnie, że potyczki przynudzają. Regularnie zdarzają się nieczyste faule, efektowne gole i asysty, które gwarantują niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych,przeglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi Championship i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Blackpool i Nottingham Forest oraz ich udział w lidze Championship gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Bloomfield Road.