Mecz Blackpool vs Derby zakończony wynikiem 0-2 na stadionie Bloomfield Road

Dnia 2022-04-30 14:00 na stadionie Bloomfield Road odbył się mecz piłkarski ligi Championship kolejki 45 pomiędzy Blackpool a Derby.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Blackpool i Derby zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: M. Ebiowei 73' 0-1 R. Morrison E. Cashin 82' 0-2 M. Ebiowei

Żółte kartki Blackpool: Callum Connolly 81'

Żółte kartki Derby: Curtis Davies 84' Festy Ebosele 88'

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Derby:

Sędzią głównym tego spotkania był Andy Davies, England. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Blackpool stawi czoła Peterborough, następne spotkania z drużynami Cardiff oraz . Kolejno natomiast Derby z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach liczni fani śledzą potyczki ligi Championship. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Callum Connolly Curtis Davies nieustannie gwarantują wyśmienitym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają nieustępliwe, rzadko bywa ostatecznie, iż są to potyczki nie warte uwagi. Trafiamy na wyśmienite asysty czy bramki, bezlitosne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Championship oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Blackpool i Derby w lidze Championship zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Bloomfield Road.