Na obiekcie The Coventry Building Society Arena dnia 2022-02-08 19:45 miał miejsce mecz Coventry - Blackpool: 1-1

Coventry - Blackpool, wynik końcowy 1-1. W dniu 2022-02-08 19:45 na stadionie The Coventry Building Society Arena odbył się mecz ligi Championship kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Coventry i Blackpool.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Coventry a Blackpool wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: G. Madine 24' 0-1 V. Gyökeres 42' 1-1 S. Moore

Żółte kartki Coventry: Ben Sheaf 14' Dominic Hyam 36' Jake Clarke-Salter 71' Gustavo Hamer 79'

Żółte kartki Blackpool: Reece James 46'

Czerwone kartki Coventry:

Czerwone kartki Blackpool:

Sędzią głównym tego spotkania był Andre Marriner, England. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Coventry stawi czoła Cardiff, następne spotkania z drużynami Barnsley i Bristol City natomiast Blackpool z Cardiff. Następne mecze zagra z drużynami QPR i Reading.

Wierni kibice futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi Championship. Uzdolnione drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Ben Sheaf Reece James nieustannie gwarantują fantastycznym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul, efektowne sytuacje podbramkowe czy asysty, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami zdarzają się bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się, że są to mecze mało interesujące. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Championship. Udział takich legendarnych drużyn jak Coventry i Blackpool z ligi Championship gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, The Coventry Building Society Arena.