Mecz Blackpool - Bristol City zakończony wynikiem 3-1 dnia 2022-02-05 15:00

Blackpool - Bristol City, wynik końcowy 3-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Blackpool a Bristol City wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2022-02-05 15:00 na stadionie Bloomfield Road rozegrał się interesujący mecz ligi Championship kolejki 30. Zmierzyły się Blackpool oraz Bristol City.

Gole strzelali: C. Hamilton 36' 1-0 J. Yates G. Madine 39' 2-0 K. Dougall J. Bowler 48' 3-0 K. Dougall N. Wells 86' 3-1 J. Dasilva

Żółte kartki Blackpool: Josh Bowler 44' Gary Madine 80' Jerry Yates 81' Callum Connolly 84'

Żółte kartki Bristol City: Joe Williams 80' Antoine Semenyo 81' Alex Scott 84' Nahki Wells 89'

Czerwone kartki Blackpool:

Czerwone kartki Bristol City:

Główny arbiter meczu to James Linington, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Blackpool stanie naprzeciw Coventry, następne spotkania z drużynami Bournemouth oraz Cardiff natomiast Bristol City z Reading. Następne mecze zagra z drużynami Swansea oraz Middlesbrough.

Wielu fanów z dużym entuzjazmem śledzi interesujące poczynania, które tyczą się ligi Championship. Utalentowane piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Josh Bowler Joe Williams raz za razem zapewniły wyśmienitym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Ustawicznie natrafiamy na bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, nie często zdarza się, że zmagania przynudzają. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi Championship oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Blackpool oraz Bristol City w lidze Championship gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Bloomfield Road.