Spotkanie Stoke City vs Blackpool, wynik końcowy 0-1

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stoke City oraz Blackpool wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-03-05 15:00 na stadionie bet365 Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Championship kolejki 36. Zmierzyły się ze sobą Stoke City i Blackpool.

Gole strzelali: J. Bowler 86' 0-1 J. Yates

Żółte kartki Stoke City: Lewis Baker 52' Mario Vrančić 59' Taylor Harwood-Bellis 70'

Żółte kartki Blackpool: Reece James 33' Callum Connolly 90' Gary Madine 90'

Czerwone kartki Stoke City:

Czerwone kartki Blackpool:

Sędzią głównym tego spotkania był Tony Harrington, England. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Stoke City stawi czoła Barnsley, następne spotkania z drużynami Peterborough i Cardiff natomiast Blackpool z Swansea. Następne mecze zagra z drużynami Sheffield Utd i Nottingham Forest.

Dzisiaj wierni kibice piłki nożnej śledzą pasjonujące poczynania w lidze Championship. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak Lewis Baker Reece James nieustannie serwują kapitalnym kibicom wiele wspaniałych przeżyć. Zdarzają się niezwykłe gole czy asysty, ostre sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż zmagania nie są warte uwagi. Dlatego więc warto śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Championship, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Stoke City oraz Blackpool w lidze Championship zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak bet365 Stadium.